The only place for movies, movie showtime and trailers.

In Sineman TV you can find movies, trailers, now-playing movies and nearest theaters instantly.

News

Legendary Pictures ile Universal Pictures'ın merakla beklenen ve Blizzard Entertainment şirketinin yarattığı efsanevi evrene dayanan Warcraft: The Beginning filmi 3D olarak maceraya başlıyor.Yapımcılığını Thomas Tull,  Charles Roven, Alex Gartner ve Jon Jashni'ın üstlendiği filmin senaryosu Charles Leavitt tarafından yazıldı. Yönetmenliğini Yaşam Şifresi ve Ay filmleri gibi seyircinin beğenisini kazanan fantastik yapımları yöneten Duncan Jones'un üstlendiği ve dünyanın bu güne kadar en çok satan oyunlarından olan Warcraft'ın sinemaya uyarlanması ile hayranlarının oyunda canlandırılan karakterlerin yüzlerini çok daha farklı görme şansına sahip olacakları Warcraft: The Beginning filminde, Robert Kazinsky'nin canlandırdığı (Orgrim)  ve Travis Fimmel'in canlandırdığı (Anduin Lothar) karakterlerin yönettiği İnsanlar ve Orklar'ın yaptıkları savaş anlatılıyor. Fragmanının yayınlanmasıyla birlikte filmin resmi  Türkçe adı Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması olarak ilan edilmiştir.  Pek yakında vizyona girecek olan filmde savaş sonucu ülkelerini kaybeden ve kurtulan Ork savaşçıları yeni bir yerleşim alanı kurabilmek amacıyla Azeroth krallığının etrafındaki topraklara gelirler. Azeroth krallığı barış taraftarı olsada kapılarına dayanan bu savaştan kaçınmak imkansızdır. İki farklı dünya ve yaşam biçimlerini ayıran kapı açıldığında, bir taraf için yıkımı yaşamak, diğer taraf için ise yok olma ihtimali vardır. Bu iki karşıt grup içinden çıkan iki kahraman, ailelerin, insanların ve ülkelerin geleceğini belirleyecek bir mücadeleye gireceklerdir. Sinema severlerin merakla bekledikleri Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminde baş rolleri, Travis Fimmel, Dominic Cooper,Ben Schnetzer, Ben Foster ve Ruth Negga paylaşıyor. Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmi 26 Mayıs 2016 tarihinde Almanya'da vizyona girecek ve sinema salonlarında yerini alacaktır. Filmin fragmanını izlemek için tıklayın. 
Serinin 2. ve 3. filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Robert Schwentke, serinin ikiye bölünen 3. halkasının ilk bölümü olan ve sinema severlerin merakla beklediği  Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filminde de yönetmenliği üstleniyor. Veronica Roth'un  sinemaya uyarlanan Uyumsuz ve Kuralsız serisinin vizyona girecek olan son filminde başrolleri Tris rolünde Shailene Woodley ve Dört rolünde Theo James üstlenirken, diğer rollerde ise Jeff Daniels,Naomi Watts, Maggie Q, Miles Teller,Jonny Weston,  Ansel Elgort,  Bill Skarsgård ve Zoë Kravitz yer alıyor. Dünya sinemalarında 550 milyon dolarlık gişe yapan Uyumsuz serisi, Açlık Oyunları ile Alacakaranlık Efsanesi'nden sonra Lionsgate şirketinin en yüksek gişe getirisi yapan serisi konumunda. Toplumun bütün yaşantısını yöneten hiyerarşik yapıya karşı çıkan Tris ve Dört'ün özgürlük mücadelesini sinema severlerle buluşturan Uyumsuz serisinin merakla beklenen son filmi Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1'de , sistemi alt üst eden bilgilere ulaştıktan sonra Tris ve Dört’ün Şikago’nun çevresindeki duvarların dışına çıkmaları gerekmektedir. Yaşadıkları ve bildikleri tek şehri ve akrabalarını bırakmak zorunda kalan kahramanlarımız, şehrin dışına çıktıklarında yeni öğrendikleri gerçekler karşısında bildiklerinin hiçbirinin değerinin kalmadığını görürler. Tris ve Dört'ün Şikago duvarlarının arkasında devam etmekte olan ve dünyayı tehdit eden savaşta yer alacakları tarafı en kısa zamanda seçerek karar vermeleri gerekmektedir. Tris hayatta kalabilmesi için sadakat, cesaret, aşk ve fedakarlık arasında imkansız bir seçim yapmak zorundadır. Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi toplumun tüm yaşantısını oluşturan yönetim yapısına karşı çıkan Tris ve Dört'ün, etraflarındaki insanları değiştirmek ve bu düzene karşı yaptıkları mücadeleyi izlediğimiz Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1'de Uyumsuz denilen grubun başlangıç hikayesini, ikilinin Chicago'yu saran duvarları aşıp şoke eden gerçeği keşfetmeleri ile öğreneceğiz. Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filmi Almanya'da 17 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek ve sinema salonlarında yerini alacaktır. Flmin fragmanını izlemek için tıklayın.
En son 2009 tarihinde çektiği The Road ile Tom Hardy ve Shia LaBeouf'un beraber başrolünü paylaştığı Kanunsuzlar (Lawless) filmlerine imza atmış olan John Hillcoat, Open Road Films'in yapımını üstlendiği çok özel bir proje üzerinde çalışıyor.Gerilim,Suç ve Polisiye türünde çekilen Triple 9 filminde, rüşvet ve suça bulaşmış bir grup polisin büyük bir vurgun için harekete geçmesi anlatılmaktadır. Avusturyalı sinemacı Hillcoat'un yönetmenliğini üstlendiği,  Matt Cook'un senaryosunu yazdığı Triple 9 filmi, baş rolleri paylaşan oscar ödüllü sanatçı Kate Winslet, Casey Affleck, Aaron Paul, Michael Peña, Michael B. Jordan, Teresa Palmer, Woody Harrelson, Gal Gadot ve Norman Reedus gibi yıldız isimlerin bir araya geldiği kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Pek yakında vizyona girecek olan ve sinema severler tarafından merakla beklenen Triple 9 filminde, ülkenin bir ucundan diğer ucuna yapılacak bir uyuşturucu sevkiyatına engel olacak polis arkadaşını öldürmek için bir çete ile anlaşan ve plan yapan polis memuru böylece hedefledikleri cinayetle engelden kurtulabileceklerini düşünmektedir. Triple 9 filmi  28 Nisan 2016 tarihinde Almanya'da vizyona girecek ve sinema salonlarında yerini alacaktır. Filmin fragmanını izlemek için tıklayın.
Marvel ile DC yapım şirketlerinin rekabeti gelecek yıllarda iyice artacak gibi görünüyor. Warner Bros'un gelecek 6 yıllık projeksiyonuna cevap veren Marvel çalışanları bu gün, önümüzdeki senelerde sinema severlerle buluşacak olan Marvel projelerinin tarihlerini açıkladı. Bu projeler arasında en çok dikkati çeken ise Civil War hikayesini sinemaya aktaracak olan Captain America filmlerinin üçüncü serisi oldu. Yönetmenliğini Russo Kardeşler'in üstlendiği ve Chris Evans'ın bir kez daha Captain America kostümüyle oynayacağı film, Marvel dünyasının sinemaya iyice yayılacağının habercisi olacak. Yenilmezler: Ultron Çağı filminden sonra Marvel dünyasından gelen yeni haberlerden ve Captain America: Civil War filmiyle ilgili Deviantart'ta yayınlanan posterlerin beyazperde de gerçekleşecek çatışmayı yansıttığının ilk izlenimlerini öğreniyoruz. Pek yakında vizyona girecek olan Captain America:Civil War filmi bu günden yılın en gişe yapmaya aday gösterilen filmlerin başında gelmektedir.Çekimleri Atlanta'da devam eden filmin yönetmeni Joe Russo, filmin Marvel dünyası ile ilgili yepyeni süprizler yaratacağını ve önümüzdeki günlerde oldukça hararetli bir pre-prodüksiyon süreci yaşanacağının da sinyallerini verdi. Film her ne kadar Captain America ve Iron Man arasındaki ciddi bir savaşı sinemaya aktaracak olsa da, hikayenin ateşini körükleyecek olan kötü karakterede yeni filmde yer verilecektir.Filmin kadrosuna yeni katılan Daniel Brühl, canlandırdığı Masters of Evil takımının lideri olan Baron Zemo'yu sinemaya taşıyacak. Yine Marvel yıldızlar geçidi olacak filmin başrollerini Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Jeremy Renner paylaşıyor.Diğer rollerde ise Daniel Brühl, Frank Grillo ve Martin Freeman gibi sanatçıları göreceğiz. Captain America:Civil War filmi 28.Nisan.2016 tarihinde Almanya'da vizyona girecek ve sinema salonlarında yerini alacaktır. Filmin fragmanını izlemek için tıklayın.
Today Born

Eleanor Worthington-Cox

Jan Pinkava

Lyman Ward

Edward Snowden

Mario Bonnard

Natalie Alyn Lind

Doug Savant

Nathan Darrow

Ko Sung-hee

Vlado Černý

Selina Cadell

Tsilla Chelton

Juliette Lewis

Meredith Baxter

Helene Costello

May Law Koon-Lan

Leigh McCloskey

Preeya Kalidas

Gino Bramieri

Tomasz Karolak